תקנון חברת קידביק


חנות אינטרנטית קידביק-KIDVIK , חנות מקוונת למכירת מדבקות חד"פ עם סמל ביה”ס שחור לבן או צבעוני, מדבקות לוגו ומיתוג ובלונים לאירועים באמצעות האינטרנט.

הלקוח”: משתמש, גולש באתר, רוכש, אשר עומד בתנאי השימוש בתקנון

שימוש”: כל פעולה שמבצע הלקוח באתר, גלישה באתר, רכישת מוצרים וכל שימוש אחר שמתבצע באמצעות האתר טרם רכישה באתר, על הלקוח לעיין בתקנון.

התקנון מהווה הסכם בין הלקוח ובין החברה, לכל דבר ועניין, והוא בלבד מסדיר את היחסים בין הצדדים.

כל שימוש באתר מהווה הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג על פי כל תנאי התקנון המעודכן באותה עת. שימוש באתר מהווה הסכמת המשתמש לכל תנאי והוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי מתנאי התקנון, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
התקנון מנוסח בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והוא מתייחס לנשים וגברים כאחד.

כללי שימוש באתר
הלקוח הינו כשיר לביצוע פעולות משפטיות מחייבות או לחלופין – קיבל אישור של האפטורופוס החוקי שלו לביצוע פעולות אלה ולשימוש באתר על פי תנאי התקנון. כל פעולה שתבוצע על ידי מי שאינו כשיר באישור האפוטרופוס החוקי מהווה הסכמה של האפוטרופוס לתקנון זה.

קניה באתר דורשת אמצעי תשלום תקניים כגון כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי בתוקף.

נדרש מהלקוח כתובת דואר אלקטרוני תקינה.
נדרש מהלקוח למלא פרטים מלאים בכל הקטגוריות הנדרשות
הרכישה מתבצעת על ידי הלקוח לצרכי שימוש אישי ולא למכירה לגורם אחר.

אמצעי התשלום הינו חשבון פייפאל או כרטיס אשראי תקף המצוי בבעלות הלקוח והניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות כדין בישראל, למעט דיינרס קלאב. כחלק ממילוי טופס ההזמנה יתבקש הלקוח להזין את מספר כרטיס האשראי שלו ואת תאריך פקיעת תוקפו. הלקוח מתבקש למלא את הפרטים החייבים במילוי על גבי טופס ההזמנה באופן מלא ומדויק.

אי הקפדה על מילוי טופס ההזמנה כנדרש ו/או מילוי הטופס בחסר ו/או אי קליטת ההזמנה כתוצאה משיבוש כלשהו, לרבות בשל בעיה בתיאור המוצר הנרכש בשל בעיה טכנית כלשהי, יביאו לכך שההזמנה לא תטופל על ידי החברה, מבלי שתעמוד ללקוח כל זכות לקבלת פיצוי מהחברה בשל כך.
אך ורק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי לביצוע העסקה המתוארת בטופס ההזמנה תיראה ההזמנה כהזמנה שהושלמה.

המחירים באתר

המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ כדין, אלא אם כן צוין אחרת.

המחיר באתר יהיה תקף ביחס לעיתוי השלמת ההזמנה באתר ולא ניתן לדרוש שינוי מחיר במידה והיה שינוי מחיר לאחר ביצוע ההזמנה.

חברת קידביק רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ו/או את הסדרי התשלום המפורסמים באתר מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

חברת קידביק עושה כל שביכולתה לבדוק ולוודא את נכונות המחירים המצוינים באתר ובפרסומים שונים של החברה. יחד עם זאת, אין ביכולתה של החברה להתחייב ו/או לערוב לכך שלעולם לא יפורסמו מחירים שגויים באתר החברה ו/או בפרסומים שונים של החברה באמצעי הפרסום העומדים לרשותה במידה ובזמן ביצוע הזמנה יתברר כי המחיר שפורסם באתר הינו שגוי, תודיע החברה על כך ללקוח ותעדכן אותו במחיר הנכון.ולאחר מכן הלקוח יבצע הזמנה במחיר הנכון.  

הטבות בלעדיות שניתנות ללקוחות הן ללא כפל מבצעים.

החלפות וביטול הזמנות
המדבקות מודפסות מיד לאחר ביצוע ההזמנה ולכן לא ניתן לבטל תשלום לאחר ההדפסה או להחליפם אלא אם כן נעשתה טעות בהדפסה ע"י החברה.

חברת קידביק אספה את סמלי בית הספר מאתרי בית הספר וממשיכה לבדוק עדכונים ולשפר את הסמלים עד כמה שניתן, במידה ויש סמל שונה לבית הספר נדרש לעדכן את החברה.

באחריות הלקוח לבדוק את הסמל בטרם ההזמנה.

באחריות הלקוח לברר עם ביה”ס את אישורו ואת השימוש במדבקות טרם רכישתן.

במקרה שהביטול נבע מפגם במדבקה ו/או מאי התאמה בין המדבקה שנמסרה ללקוח לזו שהזמין, יוחזר ללקוח הסכום ששולם על ידו בגין המוצר במלואו, מבלי שייגבו דמי ביטול כלשהם או ישלחו מדבקות נכונות על חשבון האתר.

מכיוון שאין לחברה אפשרות לבדוק את נכונות הכתובת שתודפס על החבילה, החברה לא אחראית, לא תפצה, לא תבצע החזר או תייצר ותשלח את המוצר שנית, במידה והלקוח הזין בתהליך ההזמנה כתובת למשלוח שגויה ואו פרטים חסרים או לא מדויקים.

במעמד אישור ההזמנה באחריות הלקוח לבדוק שהכתובת שנקלטה נכונה. במידה וגילה הלקוח טעות בכתובת המשלוח ועדכן את החברה לפני ביצוע המשלוח, החברה תעדכן את כתובת המשלוח בהתאם.

אופן אספקה

אופן האספקה בהתאם לתשלום איסוף עצמי, משלוח ללוקר או חנות  .

הערה חשובה: נדרש לבדוק לפני ההזמנה שניתן לבצע משלוח לאזור שלכם במידה וחברת השליחויות לא מספקות דואר לאזורכם נדרש לבצע איסוף עצמי ממודיעין או לפנות לשירות לקוחות ע"מ לבדוק אפשרות למשלוח חריג.

איסוף עצמי

ניתן לבצע איסוף עצמי מבית העסק ללא עלות משלוח .

חברת שליחויות

ההזמנה תסופק ע"י חברת שליחויות UPS, לכתובת שתימסר ע"י הלקוח בעת מילוי טופס ההזמנה, הכתובת תהיה בישראל בלבד
ההזמנה תסופק ללקוח במסגרת מועדי האספקה המפורטים באתר והם מחושבים מרגע צאת המשלוח מבית העסק (יום לקיחת החבילה לא נכלל במניין הימים למועד המשלוח). זמן המשלוח הוא עד 7 ימי עסקים מתאריך ההזמנה.

במקרה שחבילה בהזמנה לא תמסר ללקוח ו/או יוחזרו לחברה בשל טעות בפרטים ובכתובת שנרשמו בטופס ההזמנה, יחויב הלקוח בכל תשלום בו תיאלץ החברה לשאת בגין טיפול נוסף בהזמנה.

משלוח ללוקר או חנות יבוצע ע"פ חברת UPS ויגיע לנקודה הכי קרובה אליכם(ניתן לוודא עם שירות הלקוחות מה הנקודה הקרובה אליכם)- במידה ואין נקודה קרובה אליכם נבצע התקשרות איתכם לתיאום נקודה נוחה עבורכם(מקום עבודה או עיירה קרובה).

ישובי הערבה וישובים מעבר לקו הירוק שחברת השליחויות לא מבצעת משלוח אליהם, ייצרו קשר לפני ביצוע תשלום ההזמנה לבירור אפשרות משלוח (המשלוח יהיה כרוך בתשלום ע"פ תעריף חברת השליחיות - לרוב זה משלוח עד הבית בתעריף גבוה או שלא מבצעים משלוח בכלל והאפשרות היחידה זה איסוף עצמי ממודיעין).

זמני איסוף משלוח מלוקר או חנות

כשהחבילה תגיע ללוקר או לחנות תקבלו הודעה לאיסוף חבילה.

זמן איסוף למשלוח מלוקר הינו 48 שעות מרגע שקיבלתם את ההודעה.

זמן איסוף מחנות הינו 4 ימים מרגע קבלת ההודעה.

משלוח שלא יאסף בזמן ויחזור אלינו ישא בהוצאות טיפול ומשלוח נוסף. אנא הימנעו מכך.

מבצעי משלוח חינם או בתשלום חלקי

מבצע משלוח חינם ללוקר או לחנות לא מתקיים עבור ישובי הערבה, ישובים שמעבר לקו הירוק ומקומות שחברת המשלוחים לא מגיעה לשם או גובה דמי משלוח חריגים להגעה לאזור ע"פ מדיניות חברת UPS .

 הפסקת או הקפאת הפעילות באתר

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל הזמנה, לפני או לאחר מועד השלמתה.

בכל מקרה בו ביטלה החברה הזמנה שבגינה הלקוח חויב בתשלום כלשהו, יוחזר ללקוח הסכום ששולם על ידו.
היה והחברה תבטל את פעילות האתר ו/או את ההזמנה כאמור לעיל, לא תהיה ללקוח כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה.

הגבלת אחריות
האתר מוצע ומוצג בתום לב, כפי שהוא “as is” בלא כל התחייבות ו/או מצג, מפורש או משתמע, מצידה של החברה. הלקוח מוותר בזאת מראש על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה בגין איכות השימוש באתר, ו/או בגין קלקולים ו/או תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווים, בשרתים ובמערכות התקשורת של החברה אשר נגרמו בקשר עם שימוש באתר. החברה תיראה כמי שמילאה את חובותיה כלפי הלקוח עם ביצוע ההזמנה כמפורט בטופס ההזמנה, והיא לא תישא בכל אחריות כלפיו במקרה של שיבושים או בעיות כאמור.
החברה לא תישא בכל אחריות ולא תהיה ללקוח כל טענה כלפיה בשל איחורים בהספקת המוצרים שהוזמנו או כתוצאה מפגם שנגרם למוצר, לאחר צאתו מידי החברה, אלא אם כן ייקבע בפסק דין חלוט, כי הנזק למוצר נגרם בשל רשלנות חמורה מצד החברה. מובהר, כי במקרה כזה יוגבל סכום האחריות של החברה, לסכום השווה למחיר שנקבע בטופס ההזמנה ביחס למוצר הפגום.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שנמסר לה על ידי הלקוח. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח נשמרים במחשבי החברה באופן מוצפן ומאובטח, על פי הסטנדרטים המקובלים בשוק לעניין זה. ואולם, אין ביכולתה של החברה להבטיח לחלוטין כי מחשביה הינם חסינים מפני גישה בלתי מורשית ו/או פריצה של גורמים עוינים ו/או מפני וירוסים או מזיקים אחרים. בקיום מקרים כאמור ו/או מקרים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
החברה אינה ולא תהיה אחראית כלפי הלקוח לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן שימוש, נתונים ו/או בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, עיכוב בשימוש ו/או אי יכולת שימוש באתר ו/או במוצרים שנרכשו באמצעותו, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מהשימוש באתר, בין אם בעילה חוזית ו/או נזיקית ו/או כל עילה אחרת.

החברה לא תהיה אחראית לשינוי הסמל ע”י ביה”ס או שינוי מדיניות השימוש בו.

שמירה על סודיות
מסירתם לחברה של הפרטים האישיים הנדרשים במלואם מהווה תנאי הכרחי לטיפול בהזמנת לקוח אך לא חלה חובה למסור לחברה פרטים אלו. עם זאת, אי מסירת פרטים, מסירת פרטים שגויים, או מסירת חלק מהפרטים עלולים לפגוע בשירות הניתן על ידי החברה ו/או למנוע יצירת קשר עם הלקוח.
כל מידע שימסור הלקוח לחברה במסגרת השימוש באתר זה יישמר על ידי החברה בסוד בהתאם לחוק הגנת הפרטיות התשמ”ב - 1982.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות העיצוב, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הטקסטים, סימני המסחר, המדגמים, בסיסי הנתונים, המפרטים והעיצוב הגרפי, וכן כל מידע אחר הקשור באתר, הינם בבעלותה הבלעדית של החברה ולא ייעשה כל שימוש בהם בניגוד להוראות תקנון זה ובלא אישור החברה מראש ובכתב, ובכפוף לתנאי אותה הסכמה, ככל שתינתן.

תקשורת

בכל מקרה בו מחויבת החברה לפי תקנון זה לשלוח הודעות, ייעשה הדבר באמצעות דוא”ל ו/או באמצעות הודעה טלפונית, בהתאם לפרטי ההתקשרות שיימסרו על ידי הלקוח. ההודעה תישלח בתוך שני ימי עסקים ממועד קרות האירוע בגינו מחויבת החברה לפי תקנון זה, לשלוח הודעה. משלוח הודעה באחת הדרכים האמורות, יהווה מילוי חובת ההודעה של החברה על פי תקנון זה.

הוראות תקנון זה מהוות את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין החברה והן מפרטות את כלל חובות החברה כלפי הלקוח ואת כלל זכויותיו, בקשר עם כל פעולה שתבוצע על ידו באמצעות האתר, לרבות אך לא רק רכישה ומכירה של בגדים ו/או מוצרים המוצעים לרכישה באמצעות האתר
החברה רשאית לשנות הוראות תקנון זה, מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, בכפוף לפרסום התקנון המעודכן באתר החברה.
בכל מקרה של סתירה בין הוראות תקנון זה להוראות מסמך אחר תגברנה הוראות תקנון זה.
הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה מכרעת לנכונות רישומים אשר תנהל החברה, ע”פ תקנון זה.
תקנון זה מהווה חוזה התקשרות בין הלקוח והחברה וביחד עם כל שאר התנאים שיכללו ויופיעו בדפי האתר והוא יהווה חוזה מכר עם הלקוח .הדין החל על הוראות תקנון זה, חוזה המכר וכל התקשרות בין הלקוח לבין החברה, יהא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט לגבי כל סכסוך משפטי הנוגע בשימוש באתר זה או הנוגע להזמנה שבוצעה דרך אתר זה, תהיה בבית המשפט השלום ברמלה בלבד.

שירות לקוחות
בכל שאלה בקשר לתנאי השימוש באתר החברה ו/או בקשר להוראות תקנון זה ניתן לפנות לחברה

בדוא"ל kidvik100@gmail.com  או בטלפון 0529770837

logo בניית אתרים